Onderaan deze pagina het schema voor onze outdoor trainingen.

Onze trainingen zullen doorgaan aan Bar Brial (fort 4 Mortsel).

Momenteel planden we er voor elke groep één om te bekijken hoe het loopt.

We kozen voor lessen van 45 minuten omdat de skippers niet naar het toilet kunnen gaan.

Omdat we in deze examenperiode te weinig lesgevers hebben (ons seizoen stopt normaal gezien eind mei), moesten we de uren bundelen op woensdagen. We vinden het jammer dat we niet op jullie gewone uren/dagen training kunnen geven, maar dat is op dit moment niet mogelijk.

Graag op de doodle verwittigen of je komt. Bekijk je deze site op je smartphone ? Scroll dan op onderstaande rooster naar rechts voor de doodles !

Zorg dat je kinderen je gsm nummer in hun zak/tas hebben zodat we je ten allen tijde kunnen contacteren.

Bekijk ook deze visual van GYMFED met richtlijnen voor sporters: https://gymfed.s3.eu-central-1.amazonaws.com/media/47303b958914823a192cc6fa707d7ef2.png

Al onze andere groepen zouden via mail of WhatsApp gecontacteerd zijn voor een outdoor training.

woensdag 27 mei1A Janne & Flo
Capiau Lotte
Champagne Mirte
Frederickx Bunyaphon
Goovaerts Kato
Steeman Olivia
Vanheule Mirthe
Vermeesch Loes
Wouters Kato
1B Ann-Sofie & Lies
Ariens Luca

Beuten Saar
Caremans Paulien
De Maertelaere Stanne
De Vos Nora
Gozin Ferre
Moolenaar Anna
Moolenaar Rie
Theunis Luz
14:00-14:45https://doodle.com/poll/6bxf64gdni8w8b5y
woensdag 27 mei1C Karolien & Laurine
Coigné Raphael
El Mezouar Maryam
Giavelli Ona
Hamon Emilie
Janssens Leyna
Maes Rosie
Paredaens Emma
Peelman Liv
Rits Evelyne
Santos Thijssen Nuria
Schillemans Roos
Schillemans Saar
Turner Lily
Van den Broeck Roos
Van Loo Elena
Wils Linne
14:45-15:30https://doodle.com/poll/hvxpwpygt5q7py3g
woensdag 3 juni1D Paulien & Tine
Achahbar Maysa
Billiet Hanne
Billiet Linde
Bruyninckx Eline
De Troch Elise
Gillain Juliette
Leong Edwina ka ian
Leong Sin Ian
Peter Pauline
Poppeliers Alicia Lucia
Van Calck Ilaria
Van den Broeck Pieter-Jan
Van den eynden Nita
Zhou Hannah
2A Manon
De Cauwer Ines
Dierickx Floor
Janssen Sarah
Uyttersprot Odette
14:00-14:45https://doodle.com/poll/gbwvvdg4cirhtham
woensdag 3 juni1E Sofie DB & Paulien
Butaye Emilie
Defrancq Maya
Duden Marie
Leirs chloé
Martinet Elisabeth
Peeters Tille
Schillebeeckx Juliette
Spiessens Nina
Taeymans Dora
Van Heetvelde Rosie
Van Orshoven Lies
Van Regemortel Myra
Wangen Olivia
Willems Pia
14:45-15:30https://doodle.com/poll/yqfdyez9uebwax4h
woensdag 10 juni1G Sofie DB & Dina
Boussemaere Renée

De Deken Mona
Deneckere Mila
Fransen Bes
Fransen Iza
Heyvaert Janne
Mallentjer Ellis
Marcq Elise
Marcq Marie
Pepermans Marie
Tang Laure
Van Camp Fran
Van Keer Aline
Van Remoortere Michelle
Van Rompaye Lissah
14:00-14:45https://doodle.com/poll/7g2rkekmzp9a8giq
woensdag 10 juniGevorderden lagere school
Margaux & Leni
Baerts Wannes
Baeten Tess
Beckx Jasper
Beckx Lars
Caris Alias Reynders Alexi
De Muynck Lenka
De Wachter Mirka
Dillen Dante
Lahaye Zane
Lev Naama
Maes Mia
Maes Sien
Seré Nette
Soly Marie
Vaes Feline
Van der Auwera Jolien
Van Proeyen Jasmine
Verelst Ite
14:45-15:30https://doodle.com/poll/uegfqvwhed7qpk8q